Jazda Lamborghini to idealny prezent motoryzacyjny dla ojca, który uwielbia szybkie samochody. Przemęczonym rodzicom świetnie posłuży rytuał tajski, który zrelaksuje i odświeży organizm. Lot widokowy Cessną to oryginalny prezent na urodziny dla taty, który pasjonuje się lotnictwem.

Jazda Lamborghini Gallardo

Lamborghini Gallardo to niezwykła maszyna, na którą zwraca uwagę każdy przechodzień. Pod maską ma 520 koni mechanicznych, dzięki którym auto osiąga prędkość 309 km/h. Natomiast do 100 km/h przyspiesza w niecałe 4 sekundy! Te parametry pozwalają poczuć sportowy i drapieżny charakter samochodu. O bezpieczeństwo dba profesjonalny instruktor, który przejechał już setki godzin tym pojazdem. Dla ojca, który jest fanem motoryzacji nie ma więc lepszego upominku niż przejażdżka Lamborghini. Prezent ten jest realizowany na zamkniętym torze wyścigowym, na którym można osiągnąć maksymalne możliwości maszyny. Do wyboru są nawierzchnie betonowe, asfaltowe lub płyty betonowe. Jest to idealna okazja na urodziny, imieniny lub rocznicę ślubu dla męża, brata lub ojca.

Zabieg tajski – dalekowschodnie sztuki masażu

Dawniej zabiegi dalekowschodnie służyły oczyszczaniu organizmu i przywróceniu równowagi między duchem i ciałem. Podczas tego rodzaju masażu, uczestnik czuje głębokie odprężenie, co poprawia jego zdrowie psychiczne i fizyczne. Na rytuał tajski składa się masaż olejkami eterycznymi oraz masaż stóp i twarzy kokonami jedwabników i kremem z jadu żmij. Całość trwa około 90 minut. Za sprawą masażu różnych partii ciała można odpocząć od stresującej pracy czy natłoku obowiązków. Jest to idealny prezent dla taty, mamy lub małżonka na każdą okazję.

Widokowy lot Cessną – prezent dla fanów lotnictwa

Dla każdego pasjonata lotnictwa, lot Cessną 152 to idealny prezent na urodziny lub imieniny. Na wstępie atrakcji uczestnik zapoznaje się z wyposażeniem kabiny pilota i funkcjami wszystkich wskaźników. Następnie zapina pasy i wznosi się w przestworza wraz z pilotem, który na bieżąco wyjaśnia wszystkie działania pilotażowe. Uczestnik obserwuje piękną panoramę miasta i ogląda polskie krajobrazy z lotu ptaka. Są to wspomnienia, które zostaną w jego głowie na długo. Lot Cessną to idealny prezent dla wszystkich osób, które lubią lotnictwo i swobodne poruszanie się w przestworzach. Tym samym to wyjątkowy podarunek na imieniny lub urodziny dla taty.

 

Zobacz też:  prezent dla miłośnika sportowych aut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *