Dla fanów szybkich aut idealnym prezentem będzie przetestowanie takich sportowych aut, jak Ferrari, Lotus czy Subaru. Gdy przyszły pan młody lubi aktywnie spędzać czas, to warto zabrać go na paintball. Aby spędzić wieczór kawalerski w przyjemnej atmosferze na wodzie, należy zdecydować się na rejs łodzią motorową.

Jazda sportowymi autami – Ferrari, Lotus, Subaru, BMW, GKD

Gdy przyszły pan młody jest fanem motoryzacji, świetnym pomysłem na wieczór kawalerski będzie jazda sportowymi utami na zamkniętym obiekcie motoryzacyjnym. Wszyscy członkowie imprezy będą mogli przejechać się wymarzonym samochodem i sprawdzić swoje siły na profesjonalnym torze wyścigowym. Nawierzchnia tego obiektu jest idealnie dostosowana do osiągania maksymalnych osiągów takich sportowych pojazdów, jak Ferrari, Lotus, Subaru, BMW czy GKD. Przy każdym przejeździe na fotelu pasażera będzie czuwał doświadczony instruktor (kierowca rajdowy), który zadba o bezpieczeństwo na trasie. Wszystkie przejażdżki odbywają się indywidualnie, więc nie ma możliwości kolizji z innym autem. Jest to idealny prezent na wieczór kawalerski oraz spotkania ze znajomymi, którzy pasjonują się motoryzacją.

Gra paintball – świetna rozrywka na wieczór kawalerski

Paintball to popularna gra grupowa, która polega na strzelaniu do siebie kulkami z farbą na otwartej przestrzeni lub hali. Każdy uczestnik jest ubrany w kompletny sprzęt oraz kask chroniący przed trafieniami w głowę. Jest to świetna rozrywka, która z pewnością urozmaici wieczór kawalerski. Szczególnie jednak przypadnie do gustu przyszłemu panu młodemu, który pasjonuje się militariami. Gra jest organizowana w grupach, które będą rywalizować ze sobą. Paintball to zarówno doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu, jak i idealny prezent na wieczór kawalerski.

Rejs łodzią motorową – chwile relaksu i dawka adrenaliny

Gdy pan młody woli spędzić wieczór kawalerski w spokojniejszej atmosferze, świetnym prezentem będzie rejs łodzią motorową. Jest to niezapomniana podróż, na którą można zabrać od kilku do kilkunastu osób. Doświadczony sternik zadba zarówno o chwile relaksu na łodzi, jak i dużą dawkę adrenaliny. Atrakcja jest realizowana w Warszawie i Radomiu. Rejs łodzią motorową jest też świetnym prezentem dla zakochanych na rocznicę ślubu lub urodziny małżonka.

Zobacz także: Energylandia – pomysł na prezent dla miłośnika mocnych wrażeń

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *