Procedura pożyczki przez internet

admin   Listopad 27, 2015   Możliwość komentowania Procedura pożyczki przez internet została wyłączona
money-256306_1280

Życie często bywa nieprzewidywalne. Dlatego bardzo często spotkać nas mogą różnego rodzaju przykrości czy niepowodzenia, problemy związane z pracą czy z własną firmą, kłopoty zdrowotne lub nawet śmierć najbliższej osoby. Niezależnie jednak do sytuacji, w której się znaleźliśmy, najczęściej potrzebna, a czasem wręcz niezbędna okazuje się pomoc finansowa. Na szczęście… Read more »

Nieruchomości komercyjne

admin   Wrzesień 30, 2015   Możliwość komentowania Nieruchomości komercyjne została wyłączona
building-831828_640

Wielu przedsiębiorców zastanawia się długo nad prowadzonymi inwestycjami. Im wyższa wartość przedsięwzięcia tym prowadzone analizy są bardziej skomplikowane i zawierają więcej zmiennych. Ma to logiczne uzasadnienie w postaci ryzyka, jakie ponosi każdy finansujący dane przedsięwzięcie. Również w sektorze nieruchomości tego rodzaju działania są prowadzone. (więcej…)

Po pierwsze bezpieczeństwo

admin   Sierpień 7, 2015   Możliwość komentowania Po pierwsze bezpieczeństwo została wyłączona
workers-545313_640

Użyteczność wózków widłowych jest nie do przecenienia. Usprawniają one pracę w magazynach i przedsiębiorstwach, gdzie niezbędny jest transport różnego rodzaju ładunków. Jednak, by te środki transportu przynosiły same korzyści, należy dbać o bezpieczeństwo ich użytkowania. Wypadki z udziałem wózków widłowych zdarzają się bowiem ciągle zbyt często. (więcej…)

Gaz LPG – dlaczego warto?

admin   Czerwiec 22, 2015   Możliwość komentowania Gaz LPG – dlaczego warto? została wyłączona
gas-82982_1280 (1)

Wybór gazu płynnego zamiast gazu ziemnego i podłączenia do sieci gazowej niesie za sobą wiele korzyści dla klientów. Można zaoszczędzić w ten sposób pieniądze (butla gazowa cena), zadbać o ekologię oraz korzystać z gazu płynnego tam, gdzie jest to dla nas niezbędne. (więcej…)

Upiększ swój ogród na wiosnę

Maciej Kusznierewicz   Kwiecień 14, 2015   Możliwość komentowania Upiększ swój ogród na wiosnę została wyłączona
flower-176816_1280

Choć w kalendarzu przychodzi 21 marca, to w przyrodzie zdarza się, że raz jest wcześniej, raz później. Powoduje, że wszystko ożywa, a świat mieni się kolorami. By zachwycały nas nie tylko zdjęcia oglądane w gazetach i internecie, ale również nasz ogródek, musimy wcześniej wykonać w nim trochę pracy. (więcej…)

Tanie ogrzewanie domu pelletem

Maciej Kusznierewicz   Marzec 20, 2015   Możliwość komentowania Tanie ogrzewanie domu pelletem została wyłączona
Beautiful interior

Ceny opału rosną i będą rosnąć. Wynika to z wielu czynników. Do najważniejszych należą: stałe kurczenie się zasobów paliw tradycyjnych oraz restrykcyjna polityka ekologiczna Unii Europejskiej. Wyjściem naprzeciw tym tendencjom będzie przestawienie się na źródła odnawialne. (więcej…)

Udany wypoczynek w ogrodzie z meblami technorattanowymi

Maciej Kusznierewicz   Styczeń 19, 2015   Możliwość komentowania Udany wypoczynek w ogrodzie z meblami technorattanowymi została wyłączona
165625_9337

Tylko od naszej wyobraźni zależy wystrój otoczenia domu. Nie musi być wcale nudno i sztampowo. Dzisiaj miłośnicy wypoczynku w ogrodzie mają spory wybór nie tylko roślinności, ale też mebli i akcesoriów. (więcej…)

Wybieramy ekskluzywne meble do kuchni

Maciej Kusznierewicz   Grudzień 19, 2014   Możliwość komentowania Wybieramy ekskluzywne meble do kuchni została wyłączona
782066_58994906

Urządzając dom czy mieszkanie, nie można zapomnieć o kuchni. To bardzo ważne miejsce w każdym lokalu mieszkalnym. Jednak nie musi pełnić jedynie funkcji użytkowej. Odpowiedni dobór i aranżacja mebli sprawi, że kuchnia będzie również cieszyć oko domowników i gości. (więcej…)

Plisy okienne, czyli modne i praktyczne dekorowanie okien

Maciej Kusznierewicz   Grudzień 18, 2014   Możliwość komentowania Plisy okienne, czyli modne i praktyczne dekorowanie okien została wyłączona
foto

Trudno sobie wyobrazić mieszkanie czy dom bez okien. Lecz czasami zbyt dużo światła w pomieszczeniu przeszkadza lokatorom. Montują więc w otworze okiennym różne przegrody. Zwykle wybierają żaluzje albo rolety. Tymczasem jest jeszcze inny sposób. (więcej…)

SuperPrezenty.pl podsuwa oryginalne pomysły na prezenty ślubne

Maciej Kusznierewicz   Wrzesień 24, 2014   Możliwość komentowania SuperPrezenty.pl podsuwa oryginalne pomysły na prezenty ślubne została wyłączona
2

Ślub i wesele to wydarzenia, z okazji których kupuje się standardowe upominki. Utarło się, że goście ofiarowują młodym to, co przyda im się we wspólnym życiu, czyli np. sprzęt AGD, garnki, pościel, urządzenia RTV, zastawy. Nie zawsze będzie to jednak trafne rozwiązanie. (więcej…)